Najlepsza maszynka do mielenia mięsa Stalgast

Maszynka do mielenia mięsa Stalgast 0,8 kW

Maszynka do mielenia mięsa Stalgast o indeksie 721224 stoi na podstawie wykonanej z anodowanego aluminium i stali nierdzewnej. Maszynka do mielenia mięsa Stalgast jest o dość dużej mocy 800 W i wydajności do 250 kg mięsa na godzinę. Może pracować przez 8 godzin bez przerwy — po tym czasie zadziała zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, które ja zatrzyma. Łatwo zdejmowana głowica i taca również wykonana jest ze stali nierdzewnej, a rewers w celu łatwiejszego odkręcania sitka. W standardzie znajdziesz sitka o prześwicie 6 mm i 8 mm. Producent Stalgast zapewnia, że produkt spełnia wszelkie wymagania mający związek z bezpieczeństwem i zdrowiem w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.   

Maszyny do mielenia mięsa do gastronomii — Gastromania.pl

Wykorzystywane są zarówno w domach, jak i w zakładach gastronomicznych. Najczęściej znajdują się w restauracjach, stołówkach szkolnych, cukierniach, piekarniach, czy zakładach przetwórstwa spożywczego. Maszyny tego typu służą do rozdrabniania ryb, mięsa, drobiu, ale warto też wspomnieć, że także orzechów i nasion. We wszystkich maszynach do mielenia produkty trafiają poprzez otwór wsadowy na podajnik ślimakowy, który posuwa przez gardziel do zespołu tnącego. Podajnik ślimakowy wtłacza mięso przez otwory sitka, a specjalne noże odcinają kawałki mięsa, które odpowiadają średnicy otworów w danym sicie.    

Płatności ratalne w sklepie internetowym Gastromania.pl

Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki na urządzenia, które aktualnie potrzebujesz, to możesz skorzystać z płatności ratalnej. Jedynym wymogiem jest to, że koszyk musi być o wartości minimum 50 złotych. Następnie należy skontaktować się z wyszkolonym pracownikiem sklepu, a on udostępni Ci przygotowany link do wniosku. Złóż zamówienie przez stronę i wyślij e-mail na sklep@gastromania.pl z prośbą o link do płatności ratalnych. W przypadku jakichkolwiek innych pytań skontaktuj się telefonicznie.    

About the author